Golden Life

Golden Life Polski Serwer RPG

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-07-08 19:52:30

MasTex
Użytkownik
Dołączył: 2018-07-08
Liczba postów: 12
WindowsChrome 67.0.3396.99

Rekrutacja do SanAndreasPoliceDepartament [Lipiec2018]

No Siemano Heh , Otwieram Rekrutacje z Powodu Braku  Funkcjonarjuszy Powodzenia !

Imię:

Wiek:

UID:

Serial:

Dlaczego Ty:

Dlaczego Ta Frakcja:

Coś o Sobie(Min 3,5 Zdania):


POWODZENIA ! ! !

Offline

#2 2018-07-08 20:34:30

Majsterek
Użytkownik
Dołączył: 2018-07-08
Liczba postów: 5
WindowsChrome 67.0.3396.99

Odp: Rekrutacja do SanAndreasPoliceDepartament [Lipiec2018]

Imię: Mam na imię Andrzej

Wiek: Mam 13 lat

UID: Nie wiem nie ma  mnie aktualnie na serwerze

Serial: 3F53C4B614A6E84777F3C56355968744

Dlaczego Ty: Ja dlatego iż jestem doświadczony znam komendy prawa itp itd Uwielbiam tą frakcje dlatego że można wykazać się Odwagą ponieważ się w tym zawodzie pracuję.

Dlaczego Ta Frakcja: ta frakcja ponieważ znam role play i ją uwielbiam to moja najlepsza frakcja w MTA

Coś o Sobie(Min 3,5 Zdania): Cześć, mam na imię Andrzej jestem pomocny wyrozumiały i cierpliwy potrafię spędzać na tej grze od 1 do 19 godzin Interesuję się Informatyką, Motoryzacją, Policją i lubię programować lubię także przyrodę uwielbiam przyrodę kocham psy, koty jestem z natury spokojny, dobrze pracuję w grupie uwielbiam czytać, biegać i chodzić jeździć na rowerze czasem lubię zjeść coś słodkiego  mieszkam w Woj. Zachodniopomorskim. Uwielbiam także pływać na dalekie odległości od brzegu, nie osobą która (np) Wyzywa Reportuję bez powodu i nie jestem Miły dla tych co są dla mnie nie mili(ale rzadko).

Offline

#3 2018-07-08 21:07:30

M1H4L
Użytkownik
Dołączył: 2018-07-08
Liczba postów: 1
WindowsChrome 67.0.3396.99

Odp: Rekrutacja do SanAndreasPoliceDepartament [Lipiec2018]

Imię: Michał

Wiek: 14

UID:7

Serial:A74812DD24769AF9C359F977E2DFAE12


Dlaczego Ty: Dlatego ja , ponieważ już byłem kiedyś na serwerze mta w SAPD i chce sobie wszystko przypomnieć i najlepiej mi sie pracuje w tej frakcji. Znam komendy prawa oraz niektóre najważniejsze komendy .

Dlaczego Ta Frakcja: Ta frakcja , ponieważ tak ja wspomniałem wyżej najlepiej mi sie pracuje w tej frakcji oraz jest ona moim zdaniem najlepsza spośród innych

Coś o Sobie(Min 3,5 Zdania): Mam na imię Michał. Mam 14 lat .Jestem zorganizowany oraz pomocny i cierpliwy . Na tym serwerze mogę poświecać sporo czasu ( 3 godz. dziennie ) . interesuję sie piłką nożną oraz informatyką.

Offline

#4 2018-07-09 00:08:04

AlokTM
Użytkownik
Dołączył: 2018-07-08
Liczba postów: 6
Windows 7Opera 53.0.2907.99

Odp: Rekrutacja do SanAndreasPoliceDepartament [Lipiec2018]

Imię: >>Tomek<<

Wiek: >13<

UID: >38<

Serial: >>62B32774C9B81BD5247B004D6214A803<<

Dlaczego Ty: Jestem doświadczonym graczem, jestem miły, mam silne nerwy, trudno wybić mnie z równowagi, staram się rozwiązać każdy problem lub konflikt z tego wychodzi również że nie rozstawiam wszystkich po kątach ani tymbardziej nie wyzywam, umiem pisać, czasem zgubie literkę ponieważ mam taką klawiature ale musze z nią żyć.

Dlaczego Ta Frakcja: Frakcja SAPD to dla mnie nie tylko praca, po części hobby bo naprawdę mam z nią wiele wspomnień. Mam za sobą 3 lata stażu w frakcji, jestem w stanie zaoferować frakcji pomoc i wsparcie Liderowi. Rozumiem wszystkie komendy dotyczące frakcji SAPD jak i innych bo byłem w każdej, bindy nie sprawiają mi problemów. SAPD jest dynamiczną frakcją i to lubię. Jeśli trzeba mogę spędzać dużo czasu na tą frakcje, nie będę wypisywał godzin bo każdy wie jak to jest.

Coś o Sobie(Min 3,5 Zdania): Jestem Tomek i mam 13 lat. Pamiętajmy że wiek nie gra roli. Jestem stanowczy i jeśli trzeba wyluzowany. Zajmuję sie Informatyką. Moje hobby to tak jak u góry pisałem ^ praca w SAPD to po części moje hobby a reszte życia zajmuję spodkania z kolegami i takie tam, no nie będę pisał o prywatnych sprawach. Jestem pomocny i cierpliwy, lubię także pomagać. Praca w grupie to dla mnie przyjemność.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
nike-skill - official-galaxylife-rpg - medicalworld - filmyonlineuhanysa - winrar